Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Neomezenej Kuba. (Jakub Strouhal)

Needo Talks

GoOut

Společnost

Neomezenej Kuba. (Jakub Strouhal)

Obrázek epizody Neomezenej Kuba. (Jakub Strouhal)

Poslechněte si podcast

23. 5. 2022

56 min

Jakub Strouhal pochází z Brna, je vystudovaným právníkem a věnuje se i filmové kritice. Do mediálního povědomí vešel díky své kampani Jsem neomezenej, kdy bojoval o možnost poskytnutí neomezených dat od českých operátorů; dlouho také vytvářel a moderoval podcast KYDY, kde uplatňoval svůj specifický, cynický smysl pro humor. "Poslední díl jsme ani nemohli natočit, protože jsme střídavě oba brečeli," vzpomíná.

Bližší informace najdete na www.needo.cz/needo-talks/

Popis podcastu

Podcast NEEDo TALKs je o potřebě mluvit - a to i o věcech, kterým se většinová společnost často vyhýbá. Jak vypadá život s handicapem? Eva Nemčková a Lenka Bártová jej díky svým dětem prožívají každý den, stejně jako jejich hosté. NEEDo TALKs jsou rozhovory o vážných tématech, podávané s lehkostí, bez zbytečné lítosti a na rovinu. Podcast vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každé pondělí. Bližší informace najdete na stránkách podcastu: www.needo.cz/needo-talks/