Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Návrat do aktivního života Jan König a Doubravka Koubková

Needo Talks

GoOut

Společnost

Návrat do aktivního života Jan König a Doubravka Koubková

Obrázek epizody Návrat do aktivního života Jan König a Doubravka Koubková

Poslechněte si podcast

31. 10. 2022

1 hod 3 min

"Nedáváme diagnózy, ale soustředíme se na konkrétní cíl klienta. Chceme, aby se z pacienta stal opět plnohodnotný člověk a vzal svůj život do svých rukou." říká ředitel a zakladatel neziskové společnosti Ergo Aktiv, Jan König. Ergo Aktiv působí v Praze a poskytuje podporu ve formě neurorehabilitace lidem po prodělané cévní mozkové příhodě či jiném získaném poškození mozku. Je pro nás i pro klienta klíčový jeho návrat do aktivního života. Další hostkou podcastu je ergoterapeutka Doubravka Koubková.
Více na:www.needo.cz/needo-talks/

Popis podcastu

Podcast NEEDo TALKs je o potřebě mluvit - a to i o věcech, kterým se většinová společnost často vyhýbá. Jak vypadá život s handicapem? Eva Nemčková a Lenka Bártová jej díky svým dětem prožívají každý den, stejně jako jejich hosté. NEEDo TALKs jsou rozhovory o vážných tématech, podávané s lehkostí, bez zbytečné lítosti a na rovinu. Podcast vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každé pondělí. Bližší informace najdete na stránkách podcastu: www.needo.cz/needo-talks/