Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Karcinom děložního čípku. (Patricie Štanglová)

Needo Talks

GoOut

Společnost

Karcinom děložního čípku. (Patricie Štanglová)

Obrázek epizody Karcinom děložního čípku. (Patricie Štanglová)

Poslechněte si podcast

4. 4. 2022

57 min

Myslela si, že se rozhoduje mezi tím, zda bude nebo nebude moct mít děti - dokud jí lékařka na férovku neřekla, že jí jde o život. Patricii Štanglovou tak čekalo zásadní rozhodnutí, ve kterém jí nemohl být oporou ani jeden z rodičů. Vytvořila si ale pevný kruh kamarádek, který naprosto popírá předsudek, že pravé přátelství mezi ženami neexistuje.

Popis podcastu

Podcast NEEDo TALKs je o potřebě mluvit - a to i o věcech, kterým se většinová společnost často vyhýbá. Jak vypadá život s handicapem? Eva Nemčková a Lenka Bártová jej díky svým dětem prožívají každý den, stejně jako jejich hosté. NEEDo TALKs jsou rozhovory o vážných tématech, podávané s lehkostí, bez zbytečné lítosti a na rovinu. Podcast vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každé pondělí. Bližší informace najdete na stránkách podcastu: www.needo.cz/needo-talks/