Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Nedelni salek kavy s miroslavem donutilem

Podcast Nedelni salek kavy s miroslavem donutilem

49 epizod

87 odběratelů

iRadio
Obrázek epizody V lednu oslavil 70 let, ale elán by mu mohli závidět mnohem mladší. Nejznámější primáš horňácké muziky Martin Hrbáč stojí v čele vlastní cimbálovky už více než čtyři desítky roků. My s ním společně poseděli u dopolední kávy.

V lednu oslavil 70 let, ale elán by mu mohli závidět mnohem mladší. Nejznámější primáš horňácké muziky Martin Hrbáč stojí v čele vlastní cimbálovky už více než čtyři desítky roků. My s ním společně poseděli u dopolední kávy.

20. 12. 2009

33 min

Obrázek epizody Miroslav Donutil si tentokrát pozval zpěvačku světového formátu Sisu Sklovskou. Absolventka Vysoké školy múzických umění v Bratislavě působila také jako sólistka Slovenského národního divadla.

Miroslav Donutil si tentokrát pozval zpěvačku světového formátu Sisu Sklovskou. Absolventka Vysoké školy múzických umění v Bratislavě působila také jako sólistka Slovenského národního divadla.

15. 11. 2009

38 min

Obrázek epizody Hostem Miroslava Donutila v oblíbeném zábavném pořadu byl zpěvák Ondřej Ruml. Veřejnost zaujal v pěvecké soutěži X - FACTOR. Dozvěděli jsme se, zda soutěž zpěvákovi změnila život a kde působí dnes.

Hostem Miroslava Donutila v oblíbeném zábavném pořadu byl zpěvák Ondřej Ruml. Veřejnost zaujal v pěvecké soutěži X - FACTOR. Dozvěděli jsme se, zda soutěž zpěvákovi změnila život a kde působí dnes.

18. 10. 2009

35 min

Obrázek epizody Marcela Březinová, nevyzpytatelná, kontroverzní a stále mladistvá zpěvačka překvapila mnohé tím, že je šťastně vdaná a má dvě děti. V oblasti hudby i módy je vždy originální a my už víme jak to dělá.

Marcela Březinová, nevyzpytatelná, kontroverzní a stále mladistvá zpěvačka překvapila mnohé tím, že je šťastně vdaná a má dvě děti. V oblasti hudby i módy je vždy originální a my už víme jak to dělá.

20. 9. 2009

34 min

Obrázek epizody Tento pořad je již v "Rádiu na přání" umístěn a najdete jej pod datem 15.3.2009. Tentokrát s vycházející hvězdu české popmusic Markem Ztraceným.

Tento pořad je již v "Rádiu na přání" umístěn a najdete jej pod datem 15.3.2009. Tentokrát s vycházející hvězdu české popmusic Markem Ztraceným.

16. 8. 2009

9 sec

Obrázek epizody "Legendy se vrací" - to je název kapely, která má na svém kontě mnoho beznadějně vyprodaných koncertů. Popularita této hudební skupiny roste natolik, že si ji do rozhlasového pořadu pozval i Miroslav Donutil.

"Legendy se vrací" - to je název kapely, která má na svém kontě mnoho beznadějně vyprodaných koncertů. Popularita této hudební skupiny roste natolik, že si ji do rozhlasového pořadu pozval i Miroslav Donutil.

21. 6. 2009

36 min

Obrázek epizody Do dnešního vysílání si herec Miroslav Donutil pozval stálici české popmusic Ilonu Csákovou. Absolventka Střední pedagogické školy v Mostě se už od dětství chtěla stát zpěvačkou.

Do dnešního vysílání si herec Miroslav Donutil pozval stálici české popmusic Ilonu Csákovou. Absolventka Střední pedagogické školy v Mostě se už od dětství chtěla stát zpěvačkou.

17. 5. 2009

37 min

Obrázek epizody Do Café baru Platýz tentokrát zavítala kapela Nightwork, ve složení Jakub Antl, Ondřej Sluka, František Soukup, Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián. Kapela Nightwork vznikla původně jako záminka k záškoláctví, postupně se ale začala prosazovat .

Do Café baru Platýz tentokrát zavítala kapela Nightwork, ve složení Jakub Antl, Ondřej Sluka, František Soukup, Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián. Kapela Nightwork vznikla původně jako záminka k záškoláctví, postupně se ale začala prosazovat .

19. 4. 2009

39 min

Obrázek epizody Herec Miroslav Donutil si pozval vycházející hvězdu české popmusic Marka Ztraceného. Ten pochází ze Železné Rudy a od dětství se věnuje hře na klavír, zpívá a skládá.

Herec Miroslav Donutil si pozval vycházející hvězdu české popmusic Marka Ztraceného. Ten pochází ze Železné Rudy a od dětství se věnuje hře na klavír, zpívá a skládá.

15. 3. 2009

41 min

Obrázek epizody Vlastním jménem Dagmar Sobková. Ve třinácti letech vyhrála pěveckou soutěž Talentárium, o rok později soutěž Zlíntalent. Sólově vystupuje v televizních pořadech, na benefičních i jiných koncertech, účinkuje i v muzikálech.

Vlastním jménem Dagmar Sobková. Ve třinácti letech vyhrála pěveckou soutěž Talentárium, o rok později soutěž Zlíntalent. Sólově vystupuje v televizních pořadech, na benefičních i jiných koncertech, účinkuje i v muzikálech.

15. 2. 2009

32 min

Obrázek epizody V  Galerii Anderle v Praze čekal Jiří Suchý, Jiří Anderle a jejich host Eduard Hrubeš. Společně hovořili o koníčcích starších pánů.

V Galerii Anderle v Praze čekal Jiří Suchý, Jiří Anderle a jejich host Eduard Hrubeš. Společně hovořili o koníčcích starších pánů.

1. 2. 2009

35 min

Obrázek epizody Nezaměnitelný sametový hlas, elegantní vzhled a příjemné vystupování. To vše charakterizovalo stálici české populární hudby Yvettu Simonovou. Zpěvačka, která dokáže vykouzlit atmosféru nostalgických vzpomínek, ale i rozvernost tanečních písní.

Nezaměnitelný sametový hlas, elegantní vzhled a příjemné vystupování. To vše charakterizovalo stálici české populární hudby Yvettu Simonovou. Zpěvačka, která dokáže vykouzlit atmosféru nostalgických vzpomínek, ale i rozvernost tanečních písní.

25. 1. 2009

30 min

Obrázek epizody Nezaměnitelný hlas, elegantní vzhled a příjemné vystupování. To charakterizuje stálici české populární hudby Yvettu Simonovou. Zpěvačka, oslavila počátkem listopadu loňského roku neuvěřitelnou osmdesátku!

Nezaměnitelný hlas, elegantní vzhled a příjemné vystupování. To charakterizuje stálici české populární hudby Yvettu Simonovou. Zpěvačka, oslavila počátkem listopadu loňského roku neuvěřitelnou osmdesátku!

18. 1. 2009

42 min

Obrázek epizody Miroslav Donutil si pozval zpěváka a muzikanta z jihomoravských Staroviček, Jožku Šmukaře. Dozvěděli jsme se tak mnoho zajímavého nejen o moravsém folklóru.

Miroslav Donutil si pozval zpěváka a muzikanta z jihomoravských Staroviček, Jožku Šmukaře. Dozvěděli jsme se tak mnoho zajímavého nejen o moravsém folklóru.

21. 12. 2008

52 min

Obrázek epizody Petra Černocká. Lidé stále chodí na její koncerty, kvitují zdánlivě poklidný život zpěvačky po boku skvělého kytaristy Jiřího Pracného. Pod povrch poklidu jsme nahlédli v čase před obědem.

Petra Černocká. Lidé stále chodí na její koncerty, kvitují zdánlivě poklidný život zpěvačky po boku skvělého kytaristy Jiřího Pracného. Pod povrch poklidu jsme nahlédli v čase před obědem.

19. 10. 2008

39 min

Obrázek epizody Miroslav Donutil pozval zpěváka Bohuše Matuše.

Miroslav Donutil pozval zpěváka Bohuše Matuše.

21. 9. 2008

41 min

Obrázek epizody Do červnového vydání pořadu Nedělní šálek kávy s Miroslavem Donutilem si zmíněný protagonista pozval zpěvačku Petru Janů. Rozhlasoví posluchači si tak - stejně jako diváci Cafe baru Platýz - mohou "vychutnat", nejen svěží dialog plný zajímavých informací.

Do červnového vydání pořadu Nedělní šálek kávy s Miroslavem Donutilem si zmíněný protagonista pozval zpěvačku Petru Janů. Rozhlasoví posluchači si tak - stejně jako diváci Cafe baru Platýz - mohou "vychutnat", nejen svěží dialog plný zajímavých informací.

15. 6. 2008

38 min

Obrázek epizody První autorské písně skladatele a zpěváka Michala Hrůzy vznikly už na gymnáziu, teprve v roce 2007 však vyšlo jeho první sólové album Bílá velryba. Tvůrčí dráha muzikanta, zpěváka i skladatele Michala Hrůzy nebyla vůbec snadná...

První autorské písně skladatele a zpěváka Michala Hrůzy vznikly už na gymnáziu, teprve v roce 2007 však vyšlo jeho první sólové album Bílá velryba. Tvůrčí dráha muzikanta, zpěváka i skladatele Michala Hrůzy nebyla vůbec snadná...

20. 4. 2008

40 min

Obrázek epizody Do březnového vydání zábavného pořadu "Nedělní šálek kávy" si Miroslav Donutil pozval jako hosta slovenského zpěváka, žijícího v Praze - Miroslava Žbirku.

Do březnového vydání zábavného pořadu "Nedělní šálek kávy" si Miroslav Donutil pozval jako hosta slovenského zpěváka, žijícího v Praze - Miroslava Žbirku.

16. 3. 2008

40 min

Obrázek epizody Třetí únorovou neděli byl hostem Miroslava Donutila v pořadu Nedělní šálek kávy houslový virtuos Václav Hudeček. Vychutnejme si jeho kouzelné melodie a zajímavé vyprávění.

Třetí únorovou neděli byl hostem Miroslava Donutila v pořadu Nedělní šálek kávy houslový virtuos Václav Hudeček. Vychutnejme si jeho kouzelné melodie a zajímavé vyprávění.

17. 2. 2008

49 min

Obrázek epizody Zdá se, že Jan Nedvěd je přes tvůrčí i zdravotní přestávky stále nabitý energií, má před sebou nabídky na další vystoupení na koncertech, v televizi, ale také v rozhlase. V pražském Café baru Platýz si s ním povídal Miroslav Donutil.

Zdá se, že Jan Nedvěd je přes tvůrčí i zdravotní přestávky stále nabitý energií, má před sebou nabídky na další vystoupení na koncertech, v televizi, ale také v rozhlase. V pražském Café baru Platýz si s ním povídal Miroslav Donutil.

20. 1. 2008

43 min

Obrázek epizody Letošní poslední vydání pořadu "Nedělní šálek kávy s Miroslavem Donutilem" se neslo v lidovém stylu. Hostem oblíbeného zábavného programu byl uherskobrodský folklorní soubor Olšava.

Letošní poslední vydání pořadu "Nedělní šálek kávy s Miroslavem Donutilem" se neslo v lidovém stylu. Hostem oblíbeného zábavného programu byl uherskobrodský folklorní soubor Olšava.

16. 12. 2007

38 min

Obrázek epizody Ewa Farna, 14-letá zpěvačka, která nedávno vydala svoji druhou sólovou desku "Ticho", se s vervou vrhla do hudebního showbyznysu. Rodačka z česko-polského pomezí se stala doslova přes noc idolem českých teenagerů.

Ewa Farna, 14-letá zpěvačka, která nedávno vydala svoji druhou sólovou desku "Ticho", se s vervou vrhla do hudebního showbyznysu. Rodačka z česko-polského pomezí se stala doslova přes noc idolem českých teenagerů.

18. 11. 2007

41 min

Obrázek epizody Do říjnového zábavného pořadu "Nedělní šálek kávy" si herec Miroslav Donutil pozval vynikajícího klarinetistu a dirigenta Felixe Slováčka. Dozvíme se tak nejen to, jak vystupoval společně s Karlem Gottem, ale jistě i mnoho dalších zajímavých věcí.

Do říjnového zábavného pořadu "Nedělní šálek kávy" si herec Miroslav Donutil pozval vynikajícího klarinetistu a dirigenta Felixe Slováčka. Dozvíme se tak nejen to, jak vystupoval společně s Karlem Gottem, ale jistě i mnoho dalších zajímavých věcí.

21. 10. 2007

43 min

Obrázek epizody Dan Bárta patří mezi zajímavé osobnosti v oblasti hudby, ale i jinak má mnoho zájmů a koníčků. Kromě muziky, a samozřejmě svojí rodiny, má rád i vážky. Více však prozradil pořad "Nedělní šálek kávy s Miroslavem Donutilem", ve kterém byl Dan Bárta hostem.

Dan Bárta patří mezi zajímavé osobnosti v oblasti hudby, ale i jinak má mnoho zájmů a koníčků. Kromě muziky, a samozřejmě svojí rodiny, má rád i vážky. Více však prozradil pořad "Nedělní šálek kávy s Miroslavem Donutilem", ve kterém byl Dan Bárta hostem.

16. 9. 2007

34 min