Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Rok a jeho měsíce, díl 53. - Podzimní loučení

Nedělní pohádky pro radost

Martina Urbanová

Děti a rodina

,

Mazlíčci a zvířata

Rok a jeho měsíce, díl 53. - Podzimní loučení

Obrázek epizody Rok a jeho měsíce, díl 53. - Podzimní loučení

Poslechněte si podcast

26. 11. 2022

17 min

Dnešní díl bude plný loučení, a to nejen Podzimu s jeho poslední vesničkou s názvem Listopad, ale rozloučíme se také s našimi příběhy z cyklu "Rok a jeho měsíce". Je to totiž právě rok, co jsme navštívili obrovský kopec s mohutným stromem a čtyřmi chaloupkami. Paní Zima tehdy vyjela na svých saních tažených bělouši, a protože pomalu nastává čas, kdy má opět vyjet do údolí, dovršil se celý ROK našich vyprávění...

...a když něco končí, většinou také něco nového začíná. Stejně je to i s mými příběhy. Na měsíc prosinec jsem si pro vás připravila "Adventní příběhy pro radost" a od nového roku nám začne pohádkové vyprávění "Kouzelná země skřítka Vítka".

Užijte si dnešní poslední pohádku o ročních období a už zítra (první adventní neděli) se na vás budu opět těšit - tentokrát už s nádechem "Vánoc":-). Mějte se krásně!