Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Rok a jeho měsíce, díl 25. - Květnové přátelství

Nedělní pohádky pro radost

Martina Urbanová

Společnost

Rok a jeho měsíce, díl 25. - Květnové přátelství

Obrázek epizody Rok a jeho měsíce, díl 25. - Květnové přátelství

Poslechněte si podcast

14. 5. 2022

10 min

Když se nám v životě podaří najít prima kamaráda, je to veliké štěstí...a takové štěstí bude mít kuřátko, které pobíhá po louce a hraje si. A jak ho najde? To si pojďme poslechnout v dnešním příběhu, který je plný motýlkových víl a zázraku zrození...a to nejen přátelství:-).

Popis podcastu

Poslechové pohádky pro děti z blogu www.pisuprodeti.cz. Na mém blogu najdete více jak 100 pohádek pro děti a další stále přibývají. Můžete si vybrat třeba některou z "Nedělních pohádek" nebo z cyklu příběhů na pokračování "Rok a jeho měsíce". V prosinci 2022 vznikly "Adventní příběhy pro radost" a od ledna 2023 se můžete zaposlouchat do nových příběhů s názvem "Kouzelná země skřítka Vítka". Zároveň vás zvu každý poslední víkend v měsíci do mé autorské dílny, kde si můžete poslechnout více o mé chystané knize pro děti ("Liška Eliška a její kamarádi"). Užijte si příjemný poslech!