Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Rok a jeho měsíce - díl 23. - Květen

Nedělní pohádky pro radost

Martina Urbanová

Společnost

Rok a jeho měsíce - díl 23. - Květen

Obrázek epizody Rok a jeho měsíce - díl 23. - Květen

Poslechněte si podcast

30. 4. 2022

9 min

Ve třetí jarní vesnici s názvem Květen už Jaro nedočkavě vyhlížejí motýlkové víly. Je tam také víla Pampeliška, skřítci montážníčci, pradlenky a spousta zvířátek. Pojďme dnes přivítat Jaro spolu s nimi a nakouknout, jaký úkol mají ve vesnici právě skřítci montážníčci.

Popis podcastu

Poslechové pohádky pro děti z blogu www.pisuprodeti.cz. Na mém blogu najdete více jak 100 pohádek pro děti a další stále přibývají. Můžete si vybrat třeba některou z "Nedělních pohádek" nebo z cyklu příběhů na pokračování "Rok a jeho měsíce". V prosinci 2022 vznikly "Adventní příběhy pro radost" a od ledna 2023 se můžete zaposlouchat do nových příběhů s názvem "Kouzelná země skřítka Vítka". Zároveň vás zvu každý poslední víkend v měsíci do mé autorské dílny, kde si můžete poslechnout více o mé chystané knize pro děti ("Liška Eliška a její kamarádi"). Užijte si příjemný poslech!