Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Adventní příběhy pro radost, příběh 1. - Advent začíná

Nedělní pohádky pro radost

Martina Urbanová

Společnost

Adventní příběhy pro radost, příběh 1. - Advent začíná

Obrázek epizody Adventní příběhy pro radost, příběh 1. - Advent začíná

Poslechněte si podcast

27. 11. 2022

22 min

Adventní příběhy pro radost nás budou provázet měsícem prosincem. Jsou to vlastně taková obyčejná vyprávění s adventním, mikulášským či vánočním nádechem. Kéž vás nové příběhy potěší a v adventní době vám vykouzlí úsměv na tváři a pokoj v duši:-).

K přečtení jsou všechny příběhy  na mém blogu: www.pisuprodeti.cz

Přeji vám krásný adventní čas a příjemný poslech!

Popis podcastu

Poslechové pohádky pro děti z blogu www.pisuprodeti.cz. Na mém blogu najdete více jak 100 pohádek pro děti a další stále přibývají. Můžete si vybrat třeba některou z "Nedělních pohádek" nebo z cyklu příběhů na pokračování "Rok a jeho měsíce". V prosinci 2022 vznikly "Adventní příběhy pro radost" a od ledna 2023 se můžete zaposlouchat do nových příběhů s názvem "Kouzelná země skřítka Vítka". Zároveň vás zvu každý poslední víkend v měsíci do mé autorské dílny, kde si můžete poslechnout více o mé chystané knize pro děti ("Liška Eliška a její kamarádi"). Užijte si příjemný poslech!