Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 49. Anděl strážný

Nedělní pohádky pro radost

Martina Urbanová

Společnost

49. Anděl strážný

Obrázek epizody 49. Anděl strážný

Poslechněte si podcast

18. 9. 2021

10 min

Pojďte si dnes spolu s Vlaďkou poslechnout babiččino vyprávění o andělu strážném. Vlaďka nejdříve nemůže uvěřit tomu, že by každý z nás měl svého anděla, ale nakonec se jí o jejím pomocníkovi zdá a ona je nadšená, když jí její anděl strážný dá jemně najevo, že je jí nablízku.

Popis podcastu

Poslechové pohádky pro děti z blogu www.pisuprodeti.cz. Na mém blogu najdete více jak 100 pohádek pro děti a další stále přibývají. Můžete si vybrat třeba některou z "Nedělních pohádek" nebo z cyklu příběhů na pokračování "Rok a jeho měsíce". V prosinci 2022 vznikly "Adventní příběhy pro radost" a od ledna 2023 se můžete zaposlouchat do nových příběhů s názvem "Kouzelná země skřítka Vítka". Zároveň vás zvu každý poslední víkend v měsíci do mé autorské dílny, kde si můžete poslechnout více o mé chystané knize pro děti ("Liška Eliška a její kamarádi"). Užijte si příjemný poslech!