Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Můj příběh

Neblbni a čti! | Rádio VYŠŠÍ HLAS

Rádio VYŠŠÍ HLAS

Osobní rozvoj

Můj příběh

Obrázek epizody Můj příběh

Poslechněte si podcast

24. 3. 2023

13 min

Můj příběh je kniha vřelá, moudrá a sdělná. Je to důvěrné vyprávění ženy, která oplývá silou, inteligencí a přirozenou moudrostí. Michelle Obamová rozhodně má co říct, i z pozice ženy vzpírající se všem očekáváním. Více se dozvíte při poslechu dalšího dílu pořadu Neblbni a čti!

Autoři:Yvetta Hynčicová,Dušan JurečkaPopis podcastu

Pořad o literatuře, která nás posouvá. Výběr toho nejzajímavějšího, na co jsme v rádiu VYŠŠÍ HLAS při čtení narazili. Nevíte co číst? Anebo jestli právě tato knížka stojí za to? Poslechněte si Neblbni a čti!, kde vám o knížkách něco řekneme a něco z nich i přečteme. Beletrie i publicistická tvorba, čtení náročné i rekreační, ale vždy obohacující. Témata dneška nám nejsou lhostejná a výběrem knih se to snažíme reflektovat. Tak Neblbněte a čtěte! A pokud nevíte co číst, pusťte si některou z našich epizod.