Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem

Názory a argumenty

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Zpravodajské komentáře

Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem

Obrázek epizody Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

25 min

O epizodě podcastu

Rozhodnutí Ústavního soudu o platech soudců postrádá vnitřní logiku. Děti leniví u počítačů a nikotinu. Odšpuntuje to hokejové zlato? Ve hře o obsazení vysokých postů v EU je stále mnoho neznámých. Vazba mezi Francií a Německem je pro Evropu klíčová, řekl Macron v Berlíně. Prezident nelže, jen si nepamatuje.

Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Andrej Babiš sází na špatnou náladu. Roste počet Rusů, kteří by odsouhlasili útok jadernými zbraněmi na napadenou Ukrajinu. Jak si skutečně vedou státní úředníci a kolik jich je? Data usvědčují politiky z populismu. Ironie Milana Kunderu neopouští ani rok po smrti.Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.