
Petr Šabata: Demonstrace na Slovensku pokračují, vláda ale nikam neodchází

Slovní přestřelka premiérů Petra Fialy (ODS) a Robert Fica (SMER) kvůli tomu, zda si na neformálním summitu EU něco řekli, nebo si jen podali ruce, neznamená nic pro vztahy obou zemí a národů. Zásadní dopad na ně ale má vývoj na Slovensku, který Fico ovlivňuje výrazně a který v zahraniční politice míří víc a víc na Východ, přináší růst napětí ve společnosti, zhoršuje ekonomickou situaci tisíců rodin nebo způsobuje odchod nejen mladých lidí ze země.Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Každý den pohled pod povrch událostí doma i ve světě. Komentáře, analýzy. Informace, rozhovory a debaty.
Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .