
Petr Janyška: Macron se vypravil za Trumpem prosadit Evropu do úvah o Ukrajině

Po civilizačním šoku, jaký Evropa zažila po nedávných prohlášeních Trumpa a jeho ministrů o tom, že za ruskou agresi je zodpovědná Ukrajina, že Zelenskyj je diktátor, který nemá legitimitu a doma prý nemá podporu, že u jednání o míru nemají Evropané co dělat a že USA si vezmou jako odškodnění polovinu ukrajinského nerostného bohatství, se jako první z Evropanů vzpamatoval francouzský prezident Macron.Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Každý den pohled pod povrch událostí doma i ve světě. Komentáře, analýzy. Informace, rozhovory a debaty.
Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .