
Ondřej Soukup: Ukrajinská kvadratura kruhu

Staronový americký prezident Donald Trump se vrátil do Bílého domu. Slíbil, že promptně vyřeší celou řadu amerických i světových problémů, včetně války na Ukrajině. Už i jemu ale nejspíše došlo, že 24 hodin, jak tvrdil v rámci předvolební kampaně, stačit rozhodně nebude. Představy všech zúčastněných stran jsou totiž zcela neslučitelné. A jen velcí optimisté doufají, že by se v roce 2025 mohly sblížit.Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Každý den pohled pod povrch událostí doma i ve světě. Komentáře, analýzy. Informace, rozhovory a debaty.
Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .