Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody David Klimeš: Pražští rukojmí

Názory a argumenty

Český rozhlas

Zpravodajství

David Klimeš: Pražští rukojmí

Obrázek epizody David Klimeš: Pražští rukojmí

Poslechněte si podcast

24. 11. 2022

3 min

Pražané jako jediní z obyvatel velkých měst nemají po komunálních volbách minulého podzimu stále ještě novou vládu. Místo toho se z nich stali rukojmí politického intrikaření. Je to s podivem. V žádné jiné obci toho kandidující politici tolik nenamluvili, co se má okamžitě po volbách změnit. A v žádném jiném městě se také tak výrazně politici vládní koalice z centrální úrovně nevymezili proti hnutí ANO. Nemělo by tedy být co k řešení.

Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Každý den pohled pod povrch událostí doma i ve světě. Komentáře, analýzy. Informace, rozhovory a debaty. Každou neděli diskuse u kulatého stolu na aktuální témata a výběr nejlepších komentářů týdne.