
David Klimeš: Co patří do rozpočtu, to tam také má být

Nepopulární německá vládní koalice se prakticky pořád o něco sváří. Ale nyní to je opravdu velké. Sotva se dohodla na rozpočtu na další rok, ministr financí Christian Lindner to hned zpochybnil. A důvod je všem Němcům už dobře známý. Vlády v Berlíně si zvykly zakládat nejrůznější speciální mimorozpočtové fondy a samotný rozpočet tak dosahoval opticky alespoň trochu přijatelných čísel schodku. Ale kdo s čím zachází, tak s tím nakonec také schází.Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Každý den pohled pod povrch událostí doma i ve světě. Komentáře, analýzy. Informace, rozhovory a debaty.
Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Názory a argumenty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .