Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Weef o šestinedělí

Nastav dUŠI

Weef

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

Weef o šestinedělí

Obrázek epizody Weef o šestinedělí

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

50 min

O epizodě podcastu

Čerstvě narozené miminko, stehy, očistky, hemeroidy, zánět močového měchýře, čůrání ve sprše, pocit velké lásky, vlny emocí, odpolední šlofíky, bolestivé kojení, intuice, mastná hlava, rady okolí a pravidelné noční vstávání. To je ve zkratce moje šestinedělí, o kterém jsem se rozpovídala v dnešním díle podcastu. Proč? Podle mě se o něm málo mluví v raw verzi. Takové jaké opravdu je, není nebo může být. A protože každý jsme unikát, sdílelo se mi i pár dalších odvážných žen, které v podcastu uslyšíte.

SDÍLEJTE SVÉ ZKUŠENOSTI ZDE:

https://bit.ly/sdilej_sve_sestinedeli

Simona Lazzari o práci duly, laktační poradkyně a mnohém dalším
https:// anchor.fm/nastavdusi/episodes/Simona-Lazzari-o-prci-duly--laktan-poradkyn-a-mnohm-dalm-en64k2

Barbora Hájková, ta s děravou hlavou

https://anchor.fm/nastavdusi/episodes/Barbora-Hjkov--ta-s-dravou-hlavou-e11j4b5

Lenka Medvecová Tinková o dětském spánku
https://anchor.fm/nastavdusi/episodes/Lenka-Medvecov-Tinkov-o-dtskm-spnku-e12dtle


PS.: Vím, že zvuk není perfektní.
Tentokrát jsem se ale řídila heslem - it's better to be done than perfect. :))

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/nastavdusi/message
Čerstvě narozené miminko, stehy, očistky, hemeroidy, zánět močového měchýře, čůrání ve sprše, pocit velké lásky, vlny emocí, odpolední šlofíky, bolestivé kojení, intuice, mastná hlava, rady okolí a pravidelné noční vstávání. To je ve zkratce moje šestinedělí, o kterém jsem se rozpovídala v dnešním díle podcastu. Proč? Podle mě se o něm málo mluví v raw verzi. Takové jaké opravdu je, není nebo může být. A protože každý jsme unikát, sdílelo se mi i pár dalších odvážných žen, které v podcastu uslyšíte. SDÍLEJTE SVÉ ZKUŠENOSTI ZDE: https://bit.ly/sdilej_sve_sestinedeli Simona Lazzari o práci duly, laktační poradkyně a mnohém dalším https://anchor.fm/nastavdusi/episodes/Simona-Lazzari-o-prci-duly--laktan-poradkyn-a-mnohm-dalm-en64k2 Barbora Hájková, ta s děravou hlavou https://anchor.fm/nastavdusi/episodes/Barbora-Hjkov--ta-s-dravou-hlavou-e11j4b5 Lenka Medvecová Tinková o dětském spánku https://anchor.fm/nastavdusi/episodes/Lenka-Medvecov-Tinkov-o-dtskm-spnku-e12dtle PS.: Vím, že zvuk není perfektní. Tentokrát jsem se ale řídila heslem - it's better to be done than perfect. :)) Zdravím ze Španělska. --- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/nastavdusi/message