Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Nahoru, nebo dolů #40: Pečeme cukroví a necháme se urážet

Nahoru, nebo dolů #40: Pečeme cukroví a necháme se urážet

Obrázek epizody Nahoru, nebo dolů #40: Pečeme cukroví a necháme se urážet

Poslechněte si podcast

11. 12. 2025

44 min

V uplynulých dnech se toho dělo hodně. A protože v tomhle podcastu glosujeme aktuální dění, rozhodly jsme se, že tentokrát nevybereme hlavní témata, ale podrobně se podíváme na všechno možné, co nám přelétlo přes monitory. Určitě nám něco uteklo, ale asi se shodneme, že jsme nemohly (naprosto výjimečně) vynechat ceny másla.


Market Mood 2026 - Investiční web

Popis podcastu

Když se zeptáte ekonomů nebo analytiků, jak se bude vyvíjet ekonomika, cena akcií, měnový kurz nebo cokoliv jiného, co vás napadne, velmi pravděpodobně budou mít tuto odpověď: buď to půjde nahoru, nebo to půjde dolů. Co se ekonomiky týká, je to prostě univerzální odpověď. No a i proto se náš podcast jmenuje NAHORU, NEBO DOLŮ. Michaela Novaková (šéfredaktorka Investičního webu) a Vendula Pokorná (zástupkyně šéfredaktorky IW) glosují hlavní ekonomické a byznysové dění uplynulých dní.