Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

na život

Ondřej Syrový

Společnost

#6 Terezie Janíková: odsouzení pachatele, pomoci rodinám a dětem a dobré konce - to mi dává sílu

Play

Poslechněte si podcast

22. 7. 2021

1 hod 19 min

V dalším dílu se podíváme na práci Policie se zaměřením na mravnost mládeže.  Co probereme? - co obnáší práce komisařky? - jaké případy na oddělení řeší? - jak vypadá denní rutina komisařky? - od koho dostává oddělení nové případy? - jak změnil covid její práci? - jak probíhá výslech mladistvých a je nějaký rozdíl oproti výslechu dospělého? - jak probíhá vzdělávání Policie např. v tématech psychologie, kyberšikany, a nových technologiích? - jak probíhá sběr a shánění důkazů? - Terezie operuje v Praze – je Praha v kriminalitě odlišná od jiných měst? - jsou nějaké městské části, které Policii více zaměstnávají? - jaké jsou předsudky nebo mylné představy o Policii a její práci? - máme dobře postavené zákony řešící kriminalitu mladistvých? - je na místě snížení trestní odpovědnosti? - změnili se trestné činy mladistvých nebo jejich způsob za poslední roky? - byla Policie připravená na téma kyberšikany? - jaký význam pro práci Policie mají projekty typu V síti nebo Internetoví predátoři? - jak a kde se protíná práce s OSPODem? - co se dá dělat s kvalifikací komisařky pro případnou další kariéru? - pracuje Policie nějak aktivně s lidmi, kteří odchází? Např. nabízí možnost hledání dalšího uplatnění?  A spoustu dalšího.  Policie a její práce je součástí našich životů. Pojedeme na živo a budu se ptát na život. 

Popis podcastu

Vysílám na živo a ptám se na život. Jmenuji se Ondra Syrový a celý život dělám v pojišťovně. Poslechněte si live přenosy ze sociální sítě LinkedIn. Zajímají mě životní příběhy zajímavých lidí a témata, která se prolínají do života lidí.