Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tomáš Vachuda: Chytrá práce je ta, která je udržitelná

Na volné noze

Na volné noze

Byznys

Tomáš Vachuda: Chytrá práce je ta, která je udržitelná

Obrázek epizody Tomáš Vachuda: Chytrá práce je ta, která je udržitelná

Poslechněte si podcast

23. 9. 2021

27 min

O epizodě podcastu

Logotvůrce Tomáš Vachuda prezentuje klíčové myšlenky, které mu pomohly změnit přístup k práci — mít více energie, pracovat podstatně méně hodin, ale přitom zvládat stejný počet zakázek, jako dříve. Video můžete brát i jako teaser Tomovy chystané knihy mj. právě o produktivitě práce a o tom, jak si podnikání nastavit chytře. „Většina lidí se soustředí na efektivitu práce, hledají různé nástroje, učí se procesy... Málokdo se ale soustředí na člověka, který ten výkon vykonává, tedy na sebe. A na to, zda jsou vůbec schopni efektivně pracovat.“ Zhlédnout video: https://youtu.be/VJpJOiVLXro Upozornění: Účel přednášky je výhradně informativní, coby ukázka z připravované knihy Tomáše Vachudy. Změnu jídelníčku či životosprávy vždy konzultujte s kvalifikovaným odborníkem. Součástí projektu https://navolnenoze.cz je také 1. think-tank pro freelancery v Evropě. Scházíme se 4× ročně v Praze, Brně a Ostravě. Setkání jsou uzavřená, na pozvání pro naše členy či absolventy školení. Sdílíme své zkušenosti, novinky a know-how. O podnikání se bavíme otevřeně a bez příkras. Každé setkání zahajuje jako náš vzácný host nějaký špičkový profesionál. Pokud jej natočíme, občas pak záznam sestříháme a zveřejníme ku prospěchu všech. Tohle je jeden z nich.
Logotvůrce Tomáš Vachuda prezentuje klíčové myšlenky, které mu pomohly změnit přístup k práci — mít více energie, pracovat podstatně méně hodin, ale přitom zvládat stejný počet zakázek, jako dříve. Video můžete brát i jako teaser Tomovy chystané knihy mj. právě o energii, výkonnosti a efektivitě. „Většina lidí se soustředí na efektivitu práce, hledají různé nástroje, učí se procesy... Málokdo se ale soustředí na člověka, který ten výkon vykonává, tedy na sebe. A na to, zda jsou vůbec schopni efektivně pracovat.“ Zhlédnout video: https://youtu.be/VJpJOiVLXro Upozornění: Účel přednášky je výhradně informativní, coby ukázka z připravované knihy Tomáše Vachudy. Změnu jídelníčku či životosprávy vždy konzultujte s kvalifikovaným odborníkem. Součástí projektu https://navolnenoze.cz je také 1. think-tank pro freelancery v Evropě. Scházíme se 4× ročně v Praze, Brně a Ostravě. Setkání jsou uzavřená, na pozvání pro naše členy či absolventy školení. Sdílíme své zkušenosti, novinky a know-how. O podnikání se bavíme otevřeně a bez příkras. Každé setkání zahajuje jako náš vzácný host nějaký špičkový profesionál. Pokud jej natočíme, občas pak záznam sestříháme a zveřejníme ku prospěchu všech. Tohle je jeden z nich.