Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Na volné noze

Na volné noze

Byznys

OttoCopýtko: Copywriter Otto Bohuš

Obrázek epizody OttoCopýtko: Copywriter Otto Bohuš

Poslechněte si podcast

28. 11. 2018

12 min

O epizodě podcastu

Osmý díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá Otto Bohuš — https://OttoBohus.cz Copýtko s Otto Bohušem: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:38, Jak začít na volné noze 1:32, Průběh zakázky 2:48, O výměně značky Ottocopy 3:38, Pravidla copy 4:29, Ideální klient 5:18, Školení copywritingu 6:17, Proč dobře poznat to, o čem píšu 6:57, Ideální copy jídelního lístku 7:24, Co vše by měl copík znát a umět 8:35, Naceňování textů 9:50, Největší copywriter všech dob 10:50, Tři chyby v kariéře Zhlédnout video: https://youtu.be/PcqHBOV7yyc Natočeno v Impact Hub Ostrava Poslechněte si i předchozí série: bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) bit.ly/RNcpy (René Nekuda) bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) Host osmé série: Otto Bohuš je bezpochyby nejrespektovanější český copywriter, autor trilogie ebooků o psaní a textař známý primárně pod značkou Ottocopy, kterou už ale před časem opustil. Proč? To se dozvíte ve videu. Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Klapka. Kamera. Copywriting!
Osmý díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá Otto Bohuš — https://OttoBohus.cz Copýtko s Otto Bohušem: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:38, Jak začít na volné noze 1:32, Průběh zakázky 2:48, O výměně značky Ottocopy 3:38, Pravidla copy 4:29, Ideální klient 5:18, Školení copywritingu 6:17, Proč dobře poznat to, o čem píšu 6:57, Ideální copy jídelního lístku 7:24, Co vše by měl copík znát a umět 8:35, Naceňování textů 9:50, Největší copywriter všech dob 10:50, Tři chyby v kariéře Zhlédnout video: https://youtu.be/PcqHBOV7yyc Natočeno v Impact Hub Ostrava Poslechněte si i předchozí série: bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) bit.ly/RNcpy (René Nekuda) bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) bit.ly/cpRmn (Roman Věžník) bit.ly/CPRmn (Roman Hřebecký) bit.ly/CpyJP (Jana Poncarová) bit.ly/CpyPS (Pavel Šenkapoun) Host osmé série: Otto Bohuš je bezpochyby nejrespektovanější český copywriter, autor trilogie ebooků o psaní a textař známý primárně pod značkou Ottocopy, kterou už ale před časem opustil. Proč? To se dozvíte ve videu. Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Klapka. Kamera. Copywriting!

Popis podcastu

Podcast o podnikání a nezávislých profesionálech — uvádí Robert Vlach z Navolnenoze.cz