Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Copýtko: Slogany Lenky Papřokové

Na volné noze

Na volné noze

Byznys

Copýtko: Slogany Lenky Papřokové

Obrázek epizody Copýtko: Slogany Lenky Papřokové

Poslechněte si podcast

31. 10. 2018

10 min

O epizodě podcastu

Sedmý díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá Lenka Papřoková. Copýtko s Lenkou Papřokovou: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:16, Parametry dobrého sloganu 1:14, Co dalšího pro klienty tvoříš 1:58, Kreativní proces 4:21, Podklady pro práci 4:43, Naceňování 7:09, Konzultace sloganů 7:53, Dobré slogany v praxi Zhlédnout video: https://youtu.be/0OBWqHJhneI Natočeno v Impact Hub Ostrava Poslechněte si taky předchozí díly ze série: bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) bit.ly/RNcpy (René Nekuda) bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) Host sedmé série: Lenka Papřoková je špičková sloganistka, která tvoří chytlavé slogany, názvy, claimy i značky s mezinárodním přesahem. Mezi její klienty patří mj. Hanibal, Česká házená nebo Skutečně zdravá škola. Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Klapka. Kamera. Copywriting!
Sedmý díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá Lenka Papřoková. Copýtko s Lenkou Papřokovou: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:16, Parametry dobrého sloganu 1:14, Co dalšího pro klienty tvoříš 1:58, Kreativní proces 4:21, Podklady pro práci 4:43, Naceňování 7:09, Konzultace sloganů 7:53, Dobré slogany v praxi Zhlédnout video: https://youtu.be/0OBWqHJhneI Natočeno v Impact Hub Ostrava Poslechněte si taky další díly ze série: bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) bit.ly/RNcpy (René Nekuda) bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) bit.ly/cpRmn (Roman Věžník) bit.ly/CPRmn (Roman Hřebecký) bit.ly/CpyJP (Jana Poncarová) bit.ly/CpyPS (Pavel Šenkapoun) Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Kamera. Klapka. Copywriting!