Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Copýtko s Markem Prokopem

Na volné noze

Na volné noze

Byznys

Copýtko s Markem Prokopem

Obrázek epizody Copýtko s Markem Prokopem

Poslechněte si podcast

9. 2. 2018

26 min

O epizodě podcastu

Co pro Marka Prokopa znamená copywriting? Vykopáváme novou sérii videí Copýtko — o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako první host odpovídá Marek Prokop. Copýtko s Markem Prokopem: 0:00, Co pro tebe znamená copywriting? 0:31, Jak začít na volné noze? 4:02, Jaká jsou pravidla dobrého copy? 7:27, Je pro copywritera důležitý oborový přesah? 10:56, Jak psát pro vyhledávače? 15:05, Jak při tvorbě textu hodnotit jeho kvalitu? 19:57, Podle čeho naceňovat copywriring? 24:52, Jaké copy tě v poslední době zaujalo? Zhlédnout video: https://youtu.be/OQ-Kjj-tLAk Poslechněte si taky další díly ze série: bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) http://bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) http://bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) http://bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) http://bit.ly/RNcpy (René Nekuda) http://bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) http://bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Klapka. Kamera. Copywriting!
Co pro Marka Prokopa znamená copywriting? Vykopáváme novou sérii videí Copýtko — o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako první host odpovídá Marek Prokop. Copýtko s Markem Prokopem: 0:00, Co pro tebe znamená copywriting? 0:31, Jak začít na volné noze? 4:02, Jaká jsou pravidla dobrého copy? 7:27, Je pro copywritera důležitý oborový přesah? 10:56, Jak psát pro vyhledávače? 15:05, Jak při tvorbě textu hodnotit jeho kvalitu? 19:57, Podle čeho naceňovat copywriring? 24:52, Jaké copy tě v poslední době zaujalo? Zhlédnout video: https://youtu.be/OQ-Kjj-tLAk Poslechněte si taky další díly ze série: bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) bit.ly/RNcpy (René Nekuda) bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) bit.ly/cpRmn (Roman Věžník) bit.ly/CPRmn (Roman Hřebecký) bit.ly/CpyJP (Jana Poncarová) bit.ly/CpyPS (Pavel Šenkapoun) Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Kamera. Klapka. Copywriting!