Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Copýtko s copyeditorem Martinem Kavkou

Na volné noze

Na volné noze

Byznys

Copýtko s copyeditorem Martinem Kavkou

Obrázek epizody Copýtko s copyeditorem Martinem Kavkou

Poslechněte si podcast

31. 1. 2018

17 min

O epizodě podcastu

Třetí díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá Martin Kavka. Copýtko s Martinem Kavkou: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:16, Tvorba článků 2:03, Spolupráce s korektorem 3:29, Obsahová strategie 6:02, Firmy s dobrým obsahovým marketingem 9:12, Poznání klienta a jeho produktu 11:15, Copyediting 15:24, Čeština 2.0 a její využití Zhlédnout video: https://youtu.be/xurC8buPaVk Poslechněte si taky předchozí díly ze série: bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) bit.ly/RNcpy (René Nekuda) bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Klapka. Kamera. Copywriting!
Třetí díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá Martin Kavka. Copýtko s Martinem Kavkou: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:16, Tvorba článků 2:03, Spolupráce s korektorem 3:29, Obsahová strategie 6:02, Firmy s dobrým obsahovým marketingem 9:12, Poznání klienta a jeho produktu 11:15, Copyediting 15:24, Čeština 2.0 a její využití Zhlédnout video: https://youtu.be/xurC8buPaVk Poslechněte si taky další díly ze série: bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) bit.ly/RNcpy (René Nekuda) bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) bit.ly/cpRmn (Roman Věžník) bit.ly/CPRmn (Roman Hřebecký) bit.ly/CpyJP (Jana Poncarová) bit.ly/CpyPS (Pavel Šenkapoun) Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Kamera. Klapka. Copywriting!