Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Copýtko: Příběhy Reného Nekudy

Na volné noze

Na volné noze

Byznys

Copýtko: Příběhy Reného Nekudy

Obrázek epizody Copýtko: Příběhy Reného Nekudy

Poslechněte si podcast

26. 9. 2018

10 min

O epizodě podcastu

Šestý díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá René Nekuda. Copýtko s René Nekudou: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:23, Co tě přivedlo k psaní 1:39, Proč se zajímat o příběhy 3:30, Jak bojovat s tvůrčími bloky 5:33, Základy dobrého příběhu 7:11, Jaké firmy umí pracovat s příběhy 9:09, Knihy pro vzdělávání v příbězích Zhlédnout video: https://youtu.be/8HOEGKOIFlA Poslechněte si taky předchozí díly ze série: bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) Host šesté série: René Nekuda je úspěšný lektor tvůrčího psaní, jehož kurzy prošlo už několik tisíc účastníků. V oboru se pohybuje přes 11 let, působí v Česku i v zahraničí a je mj. autorem bestselleru Kreativní zápisník. Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Klapka. Kamera. Copywriting!
Šestý díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá René Nekuda. Copýtko s René Nekudou: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:23, Co tě přivedlo k psaní 1:39, Proč se zajímat o příběhy 3:30, Jak bojovat s tvůrčími bloky 5:33, Základy dobrého příběhu 7:11, Jaké firmy umí pracovat s příběhy 9:09, Knihy pro vzdělávání v příbězích Zhlédnout video: https://youtu.be/8HOEGKOIFlA Poslechněte si taky další díly ze série: bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) bit.ly/mkCpy (Maru Kortanová) bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) bit.ly/cpRmn (Roman Věžník) bit.ly/CPRmn (Roman Hřebecký) bit.ly/CpyJP (Jana Poncarová) bit.ly/CpyPS (Pavel Šenkapoun) Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Kamera. Klapka. Copywriting!