Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Copýtko: Pábení Maru Kortanové

Na volné noze

Na volné noze

Byznys

Copýtko: Pábení Maru Kortanové

Obrázek epizody Copýtko: Pábení Maru Kortanové

Poslechněte si podcast

28. 8. 2018

25 min

O epizodě podcastu

Pátý díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá Maru Kortanová. Copýtko se Maru Kortanovou: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:18, Jak by se měl copywriter rozvíjet 5:34, Jaké poklady získat od klientů 8:48, Proč se rozvíjet v českém jazyce 12:17, S kým spolupracovat 15:16, Jak si ověřovat kvalitu textu 19:02, Co je to obsahová strategie 22:54, Knihy, které si zaručeně přečíst Zhlédnout video: https://youtu.be/nmUJuAwAqQE Poslechněte si taky další díly ze série: http://bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) http://bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) http://bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) http://bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) http://bit.ly/RNcpy (René Nekuda) http://bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) http://bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) Host páté série: Maru Kortanová je studovaná lingvistka, přední copywriterka a jedna z hlavních tváří Pábení. Tvořila texty a obsahové strategie pro desítky projektů a byla mj. u začátků Marketing Festivalu. Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Klapka. Kamera. Copywriting!
Pátý díl série Copýtko o psaní s předními českými copywritery. Režie Dan Šácha, produkce Robert Vlach a jako host odpovídá Maru Kortanová. Copýtko se Maru Kortanovou: 0:00, Co pro mě znamená copywriting 0:18, Jak by se měl copywriter rozvíjet 5:34, Jaké poklady získat od klientů 8:48, Proč se rozvíjet v českém jazyce 12:17, S kým spolupracovat 15:16, Jak si ověřovat kvalitu textu 19:02, Co je to obsahová strategie 22:54, Knihy, které si zaručeně přečíst Zhlédnout video: https://youtu.be/nmUJuAwAqQE Poslechněte si taky další díly ze série: http://bit.ly/cpyMp (Marek Prokop) http://bit.ly/MMcop (Míša Mužíková) http://bit.ly/MKcpy (Martin Kavka) http://bit.ly/ZVcpy (Zuzka Veselá) http://bit.ly/RNcpy (René Nekuda) http://bit.ly/cpyLP (Lenka Papřoková) http://bit.ly/ObCpy (Otto Bohuš) bit.ly/cpRmn (Roman Věžník) bit.ly/CPRmn (Roman Hřebecký) bit.ly/CpyJP (Jana Poncarová) bit.ly/CpyPS (Pavel Šenkapoun) Copýtko Na volné noze: Kamera a režie Dan Šácha. Producent Robert Vlach. Odpovídají přední čeští copywriteři. Kamera. Klapka. Copywriting!