Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vlastimil Nešetřil: na čem vydělávají leasingové společnosti

Na vlně podnikání

Dan Tržil

Byznys

Vlastimil Nešetřil: na čem vydělávají leasingové společnosti

Obrázek epizody Vlastimil Nešetřil: na čem vydělávají leasingové společnosti

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

34 min

Do dalšího dílu podcastu Na vlně podnikání přijal pozvání Vlastimil Nešetřil. Naše povídání se bude soustředit na aktivity Vlastimila ve společnosti Rentalit.
Rentalit je startup, který se věnuje operativnímu leasingu koncového hardwaru. Pronajímají telefony, počítače, tablety a zaměřují se zejména na kvalitní a luxusní značky, které jsou spolehlivé a populární. Leasingový byznys zažívá nový boom a já jsem chtěl vědět, jestli nemá Rentalit moc malý trh a zda vidí možnost velkého růstu. Uslyšíte, jaká je finanční náročnost startupu, který se zaměřuje na leasing techniky. Rentalit je interní startup J&T Banky, a tak zdolal prvotní překážku potřeby velkého množství kapitálu, ale jakým dalším překážkám čelí?  V rozhovoru se dozvíte, jak funguje leasingová společnost a jak vlastně vydělává peníze.
Další obor, kterému se Vlastimil věnuje, je vinařství a to konkrétně spravuje J&T Wine-holding. Jak vypadá tento segment? Byl postižen covidem a jaké jsou ve vinařství příležitosti a rizika? To a více uslyšíte v novém podcastu Na vlně podnikání.