Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Na vlně podnikání

EKONOM

Byznys

Na vlně podnikání s Michalem Kubánkem

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

35 min

V Česku působí desítky na první pohled nenápadných a veřejnosti málo známých firem, jejichž jména zná jen pár odborníků. Jde přitom o podniky, které mají globální charakter, vyváží své produkty a služby do celého světa a ve svém oboru patří k naprosté světové špičce. Několik takových skrytých klenotů české firemní scény představuje týdeník Ekonom ve svém aktuálním vydání. K málo známým a navzdory tomu úspěšným českým podnikům patří i firma Kuberg, kterou před lety založil Michal Kubánek. Chtěl své tehdy tříleté dceři koupit malou motorku, a když nenašel žádný vhodný stroj, rozhodl se, že ho vyrobí sám. Dnes na jeho elektromotorkách jezdí lidé v řadě zemí světa, od Austrálie přes Nový Zéland až třeba po Spojené státy. Jak se mu to podařilo, kolik slepých cestiček musel prošlapat a jaké nástrahy musel překonávat, se dozvíte v dalším díle podcastu Na vlně podnikání, v němž si Michal Kubánek povídal s Danem Tržilem.

Popis podcastu

Podcast týdeníku Ekonom o byznysu, managementu a inspirativních success stories. Dan Tržil zpovídá výjimečné postavy českého businessu. Od podnikatelů a úspěšných freelancerů po korporátní top management. Profesní ikony a jejich raady i pro vaše podnikání.