Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pololetní vysvědčení týmů F1 s Pavlem Fabrym | Na trati

Pololetní vysvědčení týmů F1 s Pavlem Fabrym | Na trati

Obrázek epizody Pololetní vysvědčení týmů F1 s Pavlem Fabrym | Na trati

Poslechněte si podcast

Včera

30 min

První polovina sezóny Formule 1 je minulostí a seriál nyní čekají téměř měsíční prázdniny. V úvodním pololetí si nejlépe vedl Mercedes, jehož jezdec Kimi Antonelli aktuálně v šampionátu vede. Jaké vysvědčení by zasloužily kromě Mercedesu také další stáje? Nálepky a razítka jako na prvním stupni uděloval komentátor F1 Pavel Fabry v podcastu Na trati na TN Live.

Popis podcastu

Formule 1 nebo Moto GP, moderátor Zdeněk Míka v rozhovoru s osobnostmi motorsportu. Hodnocení výsledků, žhavé informace ze zákulisí i analýzy odborníků.