Mám diagnózu od psychologa - co bude dál?

Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Mám diagnózu od psychologa - co bude dál?

Na tenké Lince

Linka bezpečíz.s.

Zdraví

Mám diagnózu od psychologa - co bude dál?

Obrázek epizody Mám diagnózu od psychologa - co bude dál?

Poslechněte si podcast

23. 6. 2022

21 min

Platí stále, že diagnóza od psychologa s sebou nese "Černého Petra" a skončíme na dalších 20 let za zdmi ústavu? Tipnete si, jaká je nejčastější diagnóza? Možná budete překvapeni. A kolik diagnóz vlastně znáte? Samostatnou kapitolou je mediální prostor, kde si každý "dokáže" definovat svou diagnózu z internetu. Jistě jste někdy cítili úzkost, jak je to s ní? K čemu vlastně diagnóza slouží, kde se k ní mohu dostat a jak může ovlivnit můj život? Jak je to s diagnostikou a diagnózou u dětí? Součástí tohoto téma jsou obavy ze závislosti na medikamentech. Kde je důležité vnímat rizika a kde ne? Tomáš Vás dnes spolu s velmi vhodnými metaforami z běžného života provede touto mnohdy zbytečně tabuizovanou oblastí.

HOST: Mgr. Tomáš Kufa, klinický psycholog a psychoterapeut působící na Psychiatrické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde se věnuje klinické práci zejména v oblastech diagnostiky a psychoterapie. Dále vede svoji soukromou praxi a věnuje se výzkumu. Vystudoval psychologii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity.

Partneři projektu: ČSOB, Nadace O2, Nadace ČEZ, Colonnade Insurance S.A., RSJ Foundation

Spolufinancováno Nástrojem Evropské unie pro propojení Evropy.

Podporujte Linku bezpečí.

Popis podcastu