Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vražda bez mrtvoly - Kampaň 2, Epizoda 11

Na tahu

Na tahu

Věda a technika

Vražda bez mrtvoly - Kampaň 2, Epizoda 11

Obrázek epizody Vražda bez mrtvoly - Kampaň 2, Epizoda 11

Poslechněte si podcast

25. 1. 2023

3 hod 8 min

V minulé epizodě se skupina zúčastnila rady mezi městečkem Faneé a mezi velvyslanci Silverbridge. Jakožto zástupci Gruldana a hradu Temnozář vyjednali podmínky importu a kontroly zboží na ostrov a zajistili, že nebudou vydávány propustky na ostrov. Současně také zjistili, že smrt není konečným rozsudkem, minimálně ne pro některé. Bezdomovec Idil, který ještě před několika okamžiky měl šipku skrze hlavu, byl nalezen na pláži prakticky bez škrábnutí. Co je za Idilovým prokletím a co znamenají stará proroctví, která opakuje Marius Montsen?

Popis podcastu

Podcast DnD Na tahu. Na tahu jsou internetová show vysílaná každý čtvrtek od 18 hod na www.twitch.tv/natahu. Snaží se propagovat stolní hry a důležitost sociální interakce skrze hraní her (TTRPG). Skupina streamerů, nerdů, umělců, ale i chytrolínů hraje zejména systém Dungeons and Dragons (původní americkou verzi Dračího doupěte) a zažívá dobrodružné příběhy společně se svými postavami. ============================= IG: https://www.instagram.com/dndnatahu/ FB: https://www.facebook.com/dndnatahu/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCwFpprC_wsxuTOE1TYs-AgQ Discord: https://discord.gg/zx6kvvv