Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vítejte u podcastu Na tahu

Na tahu

Na tahu

Věda a technika

Vítejte u podcastu Na tahu

Obrázek epizody Vítejte u podcastu Na tahu

Poslechněte si podcast

10. 2. 2020

45 sec

Ahoj všem,

Vítáme Vás u podcastů Na tahu. Jde o zvukový záznam z našich her Dračího doupěte, resp. Dungeons & Dragons. Pokud se chcete dozvědět více podívejte se na naše další sociální sítě:
www.twitch.tv/natahu

www.instagram.com/dndnatahu

www.facebook.com/dndnatahu

Doufáme, že si užijete poslech našich dobrodružství! Jestli chcete, nebojte se zanechat vzkaz v podobě například audiozprávy tady na Anchoru.

Přejeme příjemné poslouchání!


Popis podcastu

Podcast DnD Na tahu. Na tahu jsou internetová show vysílaná každý čtvrtek od 18 hod na www.twitch.tv/natahu. Snaží se propagovat stolní hry a důležitost sociální interakce skrze hraní her (TTRPG). Skupina streamerů, nerdů, umělců, ale i chytrolínů hraje zejména systém Dungeons and Dragons (původní americkou verzi Dračího doupěte) a zažívá dobrodružné příběhy společně se svými postavami. ============================= IG: https://www.instagram.com/dndnatahu/ FB: https://www.facebook.com/dndnatahu/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCwFpprC_wsxuTOE1TYs-AgQ Discord: https://discord.gg/zx6kvvv