Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Lobothomie - Věčné duše 1s13

Na tahu

Na tahu

Věda a technika

Lobothomie - Věčné duše 1s13

Obrázek epizody Lobothomie - Věčné duše 1s13

Poslechněte si podcast

26. 2. 2021

3 hod 14 min

Věčné duše se naposledy vydali do dolů Steelcove patřících Hraběti  Klinkbookovi a zjistili, že problémem skutečně jsou železožraví brouci.  Nicméně v dolech je více nebezpečí než jen toto — mrtvoly gnómů jsou  popálené a současně se v podzemí také vyskytují jejich oživlá  ztělesnění. Co stojí za všemi těmito problémy a jak se s tím naše  skupina vypořádá?

Popis podcastu

Podcast DnD Na tahu. Na tahu jsou internetová show vysílaná každý čtvrtek od 18 hod na www.twitch.tv/natahu. Snaží se propagovat stolní hry a důležitost sociální interakce skrze hraní her (TTRPG). Skupina streamerů, nerdů, umělců, ale i chytrolínů hraje zejména systém Dungeons and Dragons (původní americkou verzi Dračího doupěte) a zažívá dobrodružné příběhy společně se svými postavami. ============================= IG: https://www.instagram.com/dndnatahu/ FB: https://www.facebook.com/dndnatahu/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCwFpprC_wsxuTOE1TYs-AgQ Discord: https://discord.gg/zx6kvvv