Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Drak nebo wyverna - Věčné duše 1s36

Na tahu

Na tahu

Věda a technika

Drak nebo wyverna - Věčné duše 1s36

Obrázek epizody Drak nebo wyverna - Věčné duše 1s36
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

3 hod 4 min

Věčné duše procházejí Othemoorskými bažinami a cestou narážejí na podivnosti, které zřejmě mají přímou vazbu na kouzelné síly tohoto místa. Po posledním setkání s oživlým domem, koboldy a strašidelnou dívkou se ovšem vydávají do samtoného středu močálů, do města Othe. Je skutečně pod nadvládou dračice Feuerstrazsy? A existují vůbec draci? To se dozvíte v dnešním díle :)

Instagram: https://www.instagram.com/dndnatahu/

FB: https://www.facebook.com/dndnatahu/

Discord: https://discord.gg/zx6kvvv

https://nerdfix.cz/l/lvRsB6zdm

Popis podcastu

Podcast DnD Na tahu. Na tahu jsou internetová show vysílaná každý čtvrtek od 18 hod na www.twitch.tv/natahu. Snaží se propagovat stolní hry a důležitost sociální interakce skrze hraní her (TTRPG). Skupina streamerů, nerdů, umělců, ale i chytrolínů hraje zejména systém Dungeons and Dragons (původní americkou verzi Dračího doupěte) a zažívá dobrodružné příběhy společně se svými postavami. ============================= IG: https://www.instagram.com/dndnatahu/ FB: https://www.facebook.com/dndnatahu/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCwFpprC_wsxuTOE1TYs-AgQ Discord: https://discord.gg/zx6kvvv