
Jízda Siniakové do finále a Krejčíkové do semi, ale také nezájem fanoušků. Jaký byl Turnaj mistryň?

O epizodě podcastu
Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.Všechny díly podcastu Na síti s Andreou Hlaváčkovou můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Barbora Krejčíková na Turnaji mistryň dokráčela do semifinále, přičemž v Rijádu bojovala i se zdravotními komplikacemi. Kateřina Siniaková pak ve čtyřhře došla až do finále, ale na triumf nakonec nedosáhla. Proč zápasy v Saúdské Arábii tolik nelákaly fanoušky? Vystoupení českých tenistek na vrcholné akci zhodnotila v pořadu Na síti Andrea Sestini Hlaváčková s reportérem Radiožurnálu Sport Jaroslavem Plašilem.Všechny díly podcastu Na síti s Andreou Hlaváčkovou můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.
Všechny díly podcastu Na síti s Andreou Hlaváčkovou můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Na síti s Andreou Hlaváčkovou můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .