Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Sportovní střelec Nymburský: Čím víc disciplínu trénuji, tím je to horší. Vždy chci problém vyřešit

Sportovní střelec Nymburský: Čím víc disciplínu trénuji, tím je to horší. Vždy chci problém vyřešit

Obrázek epizody Sportovní střelec Nymburský: Čím víc disciplínu trénuji, tím je to horší. Vždy chci problém vyřešit

Poslechněte si podcast

25. 9. 2023

27 min

O epizodě podcastu

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

Všechny díly podcastu Na síti s Andreou Hlaváčkovou můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Do křesla ve studiu Radiožurnálu Sport usedl letošní vicemistr světa ve sportovní střelbě Petr Nymburský. V pořadu Na síti si s Andreou Sestini Hlaváčkovou povídal o disciplínách, kterým se věnuje, ale také o těch, které mu úplně nesedí. Prožíval nezapomenutelný olympijský závod Jiřího Liptáka a Davida Kosteleckého, kteří dominovali v Tokiu? Dá se sportovní střelbou v České republice uživit? K čemu slouží oblek, ve kterém závodníci střílí? Poslechněte si celý rozhovor. Všechny díly podcastu Na síti s Andreou Hlaváčkovou můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.

Všechny díly podcastu Na síti s Andreou Hlaváčkovou můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .