Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jakub Jüngling: Do Londýna bych se z Přerova už nevrátil, udělám vám i turka | Na Přerov dobrý!

Na Přerov dobrý!

Na Přerov dobrý!

Společnost

Jakub Jüngling: Do Londýna bych se z Přerova už nevrátil, udělám vám i turka | Na Přerov dobrý!

Obrázek epizody Jakub Jüngling: Do Londýna bych se z Přerova už nevrátil, udělám vám i turka | Na Přerov dobrý!

Na Přerov dobrý!

Poslechněte si podcast

Včera

1 hod 44 min

Barista, lingvista, cestovatel a majitel veganské kavárny a bistra Nebe počká .

Jakub Jüngling žil a pracoval v Londýně, dělal v marketingu i v gastru, a nakonec se rozhodl vrátit domů do Přerova. 💜

V podcastu mluví o tom, jaké to bylo otevřít veganskou kavárnu ve městě, jak jako podnikatel přežil covid, proč by se z Přerova už nevrátil do Londýna, i o tom, co Přerovu chybí, aby se tu žilo líp.

Řešili jsme taky, jestli město podporuje podnikatele, jak to vypadá s Lagunou, jak funguje přerovské gastro a co by pomohlo rozjet turismus. 🌍


🎧 Dejte odběr a poslechněte si, co je Na Přerov dobrý! 👉 https://linktr.ee/naprerovdobry


🍰 Nebe Počká:

https://www.instagram.com/nebepocka/

https://www.facebook.com/nebepocka

https://nebepocka.cz

Popis podcastu

Hledáme to nejlepší v Přerově.🎙️Podcast plný příběhů inspirativních lidí, kteří dokazují, že Přerov není jen beton, ale má i svou duši.