Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Na dřeň

Radio Proglas

Kultura

Na dřeň s s Milanem Tesařem: Proč některé věci říct můžu, a jiné ne?

Play

Poslechněte si podcast

28. 5. 2020

39 min

Ty nikdy nekladeš lidem otázky, řekla mu jedna Švýcarka, a Milan Tesař se možná poprvé v životě zamyslel nad tím, že se trochu odlišuje. Dnes je uznávaným hudebním publicistou, který natáčí rozhovory s lidmi z celého světa, a pokládáním otázek se živí. V běžné komunikaci Milanovi někdy život ztěžují konvence. Proč by například nemohl lidem říct, že jim to nesluší, pokud je to pravda? A jak s tím souvisí Aspergerův syndrom? Rozhovor s hudebním publicistou Proglasu Milanem Tesařem vede Anežka Wiewiorková.

Popis podcastu

Podcast Na dřeň je (nejen) pro mladého kriticky smýšlejícího posluchače, který se nebojí pokládat si hlubší otázky. Jak žít naplněný život? Jak dělat ta správná rozhodnutí? Vztahy, hledání smyslu života, sociální problematika, angažovanost ve veřejném dění, psychologie, víra (i nevíra), ale také témata jako je homosexualita v církvi či sebevraždy mladých. Podcast připravují mladí redaktoři Radia Proglas.