Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Už od malička jsem maminku mučila tvrzením, že budu lepší herečka než ona, říká Jana Janěková mladší

Myšlení první ligy

Rádio Zet

Zpravodajství

,

Společnost

Už od malička jsem maminku mučila tvrzením, že budu lepší herečka než ona, říká Jana Janěková mladší

Obrázek epizody Už od malička jsem maminku mučila tvrzením, že budu lepší herečka než ona, říká Jana Janěková mladší

Poslechněte si podcast

29. 4. 2022

18 min

O epizodě podcastu

„Hrozně mě baví, když se mě lidé ptají, co herci dělají přes den. Všechno je to vydřené. Málo kdo ví, že ráno vstaneme, jdeme točit, v 10 na zkoušku a odpoledne ještě na otočku na představení,“ popisuje herectví Jana Janěková mladší, která byla hostem Myšlení první ligy na Rádiu Z.
„V první třídě jsme dostali dotazník, čím chceme být. Nějak mě přitahoval vesmír a chtěla jsem být kosmonautka. Pak mi ale jeden spolužák řekl, že mám v zubech plomby, že to není možné. Tak jsem se zamyslela a řekla si, že si na tu kosmonautku alespoň zahraji a budu herečka,“ směje se Janěková.

Podle ní má každý herec jiný způsob herectví. „Záleží ale také na štěstí. Znám obrovské množství lidí, kteří měli talent a dřeli. Jen neměli to štěstí, nebyli ve správný čas na správném místě.“ Janěková hraje i se svým manželem Igorem Chmelou. „Hraji s ním hrozně ráda, ale má tendenci mě režírovat, někdy i na jevišti. A to se mi nelíbí, protože velmi špatně přijímám kritiku od svých nejbližších,“ zakončuje Jana Janěková.

Celý rozhovor moderátora Jana Mühlfeita s herečkou Janou Janěkovou mladší si poslechněte zde: