Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Podle atletky Lenky Masné se dnešní sportovci málo sebeobětují. Co by měli zlepšit?

Myšlení první ligy

Rádio Z

Zpravodajství

,

Společnost

,

Osobní rozvoj

,

Sport

Podle atletky Lenky Masné se dnešní sportovci málo sebeobětují. Co by měli zlepšit?

Obrázek epizody Podle atletky Lenky Masné se dnešní sportovci málo sebeobětují. Co by měli zlepšit?

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

16 min

O epizodě podcastu

Co se podle atletky Lenky Masné musí stát, abychom opět měli tak silnou generaci sportovců? „Celé je to v motivaci, bude to čím dál horší. Sportovci se málo sebeobětují, svět okolo jim nabízí daleko více možností,“ dodává Masná v Myšlení první ligy na Rádiu Z.
Běžkyně, která dnes působí na Ministerstvu vnitra v Centru sportu, se domnívá, že na mladého sportovce mají zásadní vliv i jeho rodiče. „Mnohdy to stojí na nastavení rodičů a na tom, kam ho budou směřovat, do jakého kolektivu ho pošlou. Sportovec musí být zároveň osobnost i v běžném životě.“

Bývalé profesionální sportovkyni Lence Masné dle jejích slov z vrcholové atletiky zůstala cílevědomost a pracovitost, tyto vlastnosti zároveň považuje za silné stránky sportovce. Co ale považuje za svůj největší úspěch? „Určitě jsem si splnila sen tím, že jsem se účastnila olympiády a atletikou se dokázala živit. Stejně tak je to bronzová medaile z halového mistrovství Evropy,“ zakončuje několikanásobná mistryně ČR v bězích.

Hostem Jana Mühlfeita v pořadu Myšlení první ligy byla atletka Lenka Masná. Poslechněte si záznam rozhovoru zde:


Popis podcastu

Hosté kouče, mentora a globálního stratéga Jana Mühlfeita o své cestě k úspěchu.