Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Nejtěžší zápas? Se Švýcarkami o postup na ME 2022, dlouho jsem se prala s tím, že jsem nedala penaltu, říká fotbalistka Lucie Martínková

Myšlení první ligy

Rádio Zet

Společnost

,

Osobní rozvoj

Nejtěžší zápas? Se Švýcarkami o postup na ME 2022, dlouho jsem se prala s tím, že jsem nedala penaltu, říká fotbalistka Lucie Martínková

Obrázek epizody Nejtěžší zápas? Se Švýcarkami o postup na ME 2022, dlouho jsem se prala s tím, že jsem nedala penaltu, říká fotbalistka Lucie Martínková

Poslechněte si podcast

18. 2. 2022

19 min

O epizodě podcastu

„Měla jsem zatemněnou mysl, nepřemýšlela jsem racionálně. Chyba byla v tom, že jsem šla kopat penaltu dolů doprava, normálně kopu penalty s myšlenkou, že dám gól,“ vzpomíná na porážku české fotbalové reprezentace v zápase o postup na ME Lucie Martínková, který byla hostem v pořadu Myšlení první ligy.
Se svým neúspěchem se srovnávala minimálně dalších 14 dní. „Jak umí být fotbal krásný, tak v tomhle momentě byl spíše krutý. Ale jakmile se mi naskytla možnost jít kopnout další penaltu, šla jsem a dala jsem ji,“ popisuje fotbalistka.

Lucie Martínková má zároveň dvojče Irenu. „Naše začátky byly jednoduché, jsme z malé vesnice a tam moc sportovního využití nebylo, takže jsme chodily hrát za barák. I díky ségře a tomu, jak se vzájemně hecujeme a soupeříme mezi sebou, jsme se dostaly takhle daleko. Všechny angažmá, kterými jsme prošly, jsme prošly společně,“ popisuje svoji fotbalovou cestu Martínková.

Hostem Jana Mühlfeita v pořadu Myšlení první ligy byla fotbalistka Lucie Martínková. Celý rozhovor si poslechněte zde: