Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Myšlení první ligy s Petrem Baným

Myšlení první ligy

Rádio Zet

Byznys

Myšlení první ligy s Petrem Baným

Obrázek epizody Myšlení první ligy s Petrem Baným

Poslechněte si podcast

22. 1. 2019

19 min

O epizodě podcastu

Petr Baný je generálním ředitelem poradenské a pojišťovnické firmy Marsh. „Lídr musí být autentický. Musí lidi inspirovat a umět je nadchnout,“ řekl v pořadu Myšlení první ligy Janu Mühlfeitovi. Za svůj manažerský vzor považuje nejdéle sloužícího výkonného ředitele firmy General Electric Jacka Welche, kterého zažil jako řadový zaměstnanec této společnosti. Obdivoval nastavení, řízení kvality, procesní řízení a učení v rámci firmy. Sám Baný se snaží dávat prostor na rozvoj svých zaměstnanců. „Zdůrazňujeme jim také, že development, práce a příležitosti nepřijdou za nimi, ale oni je musí najít a mít zájem,“ řekl.

Petr Baný je generálním ředitelem poradenské a pojišťovnické firmy Marsh. „Lídr musí být autentický. Musí lidi inspirovat a umět je nadchnout,“ řekl v pořadu Myšlení první ligy Janu Mühlfeitovi. Za svůj manažerský vzor považuje nejdéle sloužícího výkonného ředitele firmy General Electric Jacka Welche, kterého zažil jako řadový zaměstnanec této společnosti. Obdivoval nastavení, řízení kvality, procesní řízení a učení v rámci firmy.  Sám Baný se snaží dávat prostor na rozvoj svých zaměstnanců. „Zdůrazňujeme jim také, že development, práce a příležitosti nepřijdou za nimi, ale oni je musí najít a mít zájem,“ řekl.