Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kriminalistika by mě bavila. Svá studia už ale nestihnu uplatnit, říká modelka Langmannová

Myšlení první ligy

Rádio Zet

Společnost

,

Osobní rozvoj

Kriminalistika by mě bavila. Svá studia už ale nestihnu uplatnit, říká modelka Langmannová

Obrázek epizody Kriminalistika by mě bavila. Svá studia už ale nestihnu uplatnit, říká modelka Langmannová

Poslechněte si podcast

25. 2. 2017

14 min

O epizodě podcastu

Policejní akademii vystudovala s červeným diplomem a to i přes to, že jezdila po světě a věnovala se modelingu. Vítězka České Miss 2006 Renata Langmannová má silný tah na branku a práce kriminalistky by jí bavila. Své zkušenosti ale nejspíš uplatnit nestihne. Kdo pro ní byl vzorem a na co by se zeptala Billa Gatese? To prozradila kouči, mentorovi a bývalému prezidentovi společnosti Microsoft pro Evropu Janu Mühlfeitovi v pořadu Myšlení první ligy.
Kdy jste si poprvé řekla, že je modeling pro vás to pravé? To si pamatuji, jako by to bylo včera. Moje máma přišla domů a držela v ruce noviny a říká: ,Renato, podívej se! Tady je inzerát na kurz pro modelky. Myslím, že bys to měla zkusit.ʼ Tak jsem tenkrát jela na konkurz do kurzu a začala jsem do toho kurzu chodit. Tenkrát to byla taková sranda, protože to byla malá místní agentura. Učily jsme se například chodit na podpatcích. To mi bylo asi 12 nebo 13. Když to tedy vezmu zpětně, jak jsem byla mladá a učila se chodit na podpatcích a pózovat před foťákem, tak nevím, jestli to nebylo moc brzo. Brala jsem to ale spíš jako koníček i naši to brali jako jeden z mých kroužků. Kdo vás nejvíce ovlivnil v životě? Pokud bych to měla brát z rodiny, tak to byla babička. Ta na mě měla vždy hrozně vysoké nároky a vždy mě cpala k tomu, že bych měla dělat kariéru a být slavná a úspěšná. Dodnes taková je. Ona je hodně akční a aktivní a vždy byla taková komediantka. To mám podle mého po ní, že jsem zdědila takový drive do života. Vy jste vystudovala policejní akademii s červeným diplomem. To je poměrně těžká škola. Jak se vám to podařilo? Nemyslím si, že když jste tam šla jako Miss České republiky, tak jste to měla snadné... Naopak. Celá má studia na policejní akademii byla relativně náročná, protože jsem je dělala v době, kdy jsem aktivně pracovala v modelingu a cestovala po světě. Když si tedy vybavím studium, tak si představím sama sebe, jak jsem v nějakém dopravním prostředku a mám na klíně skripta, učebnice, otázky a snažím se využít každé volné chvilky. Jinak to byla na policejní akademii výborná léta. I když to bylo takhle hektické. Měla jste denní nebo dálkové studium? Měla jsem individuální studijní plán, ale chodila jsem tam docela často. Když jsem byla v Praze, tak jsem se snažila navštěvovat přednášky. Může se stát, že byste byla aktivní detektiv nebo policistka? Myslím, že v tomhle životě už to možné není. Mě by to hrozně bavilo. Mám vystudovanou kriminalistiku a policejní management. Hrozně by mě bavilo pracovat na kriminálce. Kdyby tu byl Bill Gates a vy jste se ho mohla zeptat na jednu otázku, co by to bylo? Myslím, že Bill Gates dostal v životě tolik otázek, že ta moje by ho nepřekvapila. Jestli bych to ale měla brát z ženské stránky, tak by mě zajímalo, jak by podle něj měl vypadat ideál krásy a jestli si myslí, že krásné ženy dokáží být inteligentní a v jakém procentu by to viděl.     Článek obsahuje pouze část rozhovoru. Celý rozhovor Jana Mühlfeita s modelkou Renatou Langmannovou si můžete poslechnout v playeru výše. Pravidelné rozhovory s hosty rozvojového kouče, mentora a také bývalého prezidenta společnosti Microsoft pro Evropu Jana Mühlfeita na téma osobního rozvoje uvádíme v pořadu Myšlení první ligy na rádiu ZET každé pondělí po 10:45.    Zdroj: Zet