Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Keltské krve v nás mohou být 2 až 3 procenta, říká šéf keltského skanzenu Saifr

Myšlení první ligy

Rádio Zet

Zpravodajství

,

Společnost

Keltské krve v nás mohou být 2 až 3 procenta, říká šéf keltského skanzenu Saifr

Obrázek epizody Keltské krve v nás mohou být 2 až 3 procenta, říká šéf keltského skanzenu Saifr

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

16 min

O epizodě podcastu

„Keltové byli první národ, který je v Čechách známý jménem. Přišli zhruba pět až šest tisíc let před naším letopočtem, až dlouho po nich se tu objevil praotec Čech. Skanzen se začal budovat před deseti lety a byla to dlouhá a trnitá cesta,“ popisuje šéf keltského skanzenu Vladimír Saifr, který byl hostem pořadu Myšlení první ligy na Rádiu Z.
„Keltové byli kmenem, ale nebyli tak organizovaní jako Římané. Ze začátku všechny bitvy vyhrávali, ale jakmile se Římané dali do celku, tak Kelty vytlačili zpátky. Snažíme se, aby i naši průvodci měli dobové oblečení, aby vše bylo autentické,“ dodává Saifr.

„Zhruba jednou či dvakrát ročně se u nás natáčí, většinou je to ale pro zahraniční televize a u nás v Česku se to ani nepromítá. V loni se ve skanzenu například natáčelo něco pro americký internetový portál,“ zakončuje Saifr s tím, že se považuje za člověka, který zkouší všechno, a proto se začal keltskému skanzenu věnovat.

Celý rozhovor moderátora Jana Mühlfeita s Vladimírem Saifrem si poslechněte zde:

Popis podcastu

Hosté kouče, mentora a globálního stratéga Jana Mühlfeita o cestě k úspěchu.