Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Mysl investora

Jan Sušánka

Byznys

74: Proč spolupráce s námi nemusí vyhovovat každému

Play

Poslechněte si podcast

22. 7. 2021

6 min

Každý všední den se v rámci podcastu MYSL INVESTORA můžete těšit na jedno odborné téma za světa investic a investičního poradenství. Tento podcast je projektem společnosti Sušánka & partneři a stojí za ním majitel a investiční poradce společnosti Jan Sušánka, EFP.

Jan Sušánka, EFP je investiční poradce zabývající se honorovaným investičním poradenstvím, s odměnou převážně ze zisku pro poradenskou společnost/poradce.
Specializuje se na bonitní klientelu, která investuje jednotky až stovky milionů.

V dnešním podcastu se dozvíte: Proč spolupráce s naší společností nemusí vyhovovat každému. V čem bychom se společně s investory měli shodnout a podle jakých vlastností si vybíráme investory a investoři nás?

Pokud se vám dnešní téma líbilo, budeme rádi, když se přihlásíte k odběru či nám napíšete recenzi. Můžete nás také sledovat na YouTube kanále Jan Sušánka, EFP.

Také můžete navštívit naše webové stránky https://jansusanka.cz/ a poslechnout si další podcasty či dostávat informace ze světa investic či investičního poradenství.

Pokud uvažujete o investování svých volných prostředku či chcete sestavit investiční portfolio pro vytvoření a čerpání pasivního příjmu, domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma v sekci privátní zóny: https://jansusanka.cz/nezavazna-konzultace/.

Přihlášení do členské sekce zde: https://jansusanka.cz/investice/clenska-sekce/

Popis podcastu

Zajímáte se o investice a investování? V tomto podcastu se dozvíte spoustu informací z oblasti investic, investičního poradenství a ETF fondů např. jak správně vybudovat portfolio pro čerpání pasivního příjmu. Podcast vychází dvakrát do měsíce. V prvním vydání pro vás investiční poradce a majitel poradenské společnosti Sušánka & partneři s.r.o. připravuje souhrn aktualit z kapitálových trhů. Ve druhém vydání se můžete těšit na debaty s investičním analytikem a jednatelem společnosti In Investments, Lukášem Paldusem. Autor podcastu, Jan Sušánka, EFP, je investiční poradce specializující se na investiční portfolia od 2 milionů výše v honorovaném modelu, převážně s odměnou podílem ze zisku.