Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 234: Jak majitelé firem investují každoroční zisk z firmy - pozvánka na webinář 12.5. od 18:00

Mysl investora

Jan Sušánka

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

,

Byznys

,

Investování

,

Management

234: Jak majitelé firem investují každoroční zisk z firmy - pozvánka na webinář 12.5. od 18:00

Obrázek epizody 234: Jak majitelé firem investují každoroční zisk z firmy - pozvánka na webinář 12.5. od 18:00

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

3 min

Každý všední den se v rámci podcastu MYSL INVESTORA můžete těšit na jedno odborné téma za světa investic a investičního poradenství. Tento podcast je projektem společnosti Sušánka & partneři a stojí za ním majitel a investiční poradce společnosti Jan Sušánka, EFP.

Jan Sušánka, EFP je investiční poradce zabývající se honorovaným investičním poradenstvím, s odměnou převážně ze zisku pro poradenskou společnost/poradce.
Specializuje se na bonitní klientelu, která investuje jednotky až stovky milionů.

V dnešním podcastu  si poslechněte pozvánku na webinář, který pořádáme dne 12.5 . od 18:00 na téma: J ak majitelé firem investují každoroční zisk z firmy. Webinářem Vás provedou analytik naši společnosti Pavel Černík a account manažer společnosti Lukáš Jantovský, který ma na starosti komunikaci s našimi investory.

Přihlášení k webináři ZDE:

Pokud máte nějaké téma , které byste chtěli zodpovědět pošlete nám otázku do emailu či zprávou přes linkedin.

Pokud se vám dnešní téma líbilo, budeme rádi, když se přihlásíte k odběru či nám napíšete recenzi. Můžete nás také sledovat na YouTube kanále Jan Sušánka, EFP .

Také můžete navštívit naše webové stránky https://jansusanka.cz/ a poslechnout si další podcasty či dostávat informace ze světa investic či investičního poradenství.

Pokud uvažujete o investování svých volných prostředku či chcete sestavit investiční portfolio pro vytvoření a čerpání pasivního příjmu, domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma v sekci privátní zóny: https://jansusanka.cz/nezavazna-konzultace/ .

Přihlášení do členské sekce zde: https://jansusanka.cz/investice/clenska-sekce/

Společnost upozorňuje, že investování na kapitálových trzích je spojeno s rizikem ztráty a že minulá výkonnost není zárukou budoucích výnosů. Podrobnější informace o rizicích klient vždy obdrží před realizací investice.