Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 120: Je nákladovost aktivního fondu 1,45% + 10% ze zisku adekvátní odměna fondu?

Mysl investora

Jan Sušánka

Byznys

120: Je nákladovost aktivního fondu 1,45% + 10% ze zisku adekvátní odměna fondu?

Obrázek epizody 120: Je nákladovost aktivního fondu 1,45% + 10% ze zisku adekvátní odměna fondu?

Poslechněte si podcast

23. 9. 2021

6 min

Každý všední den se v rámci podcastuMYSL INVESTORAmůžete těšit na jedno odborné téma za světa investic a investičního poradenství. Tento podcast je projektem společnosti Sušánka & partneři a stojí za ním majitel a investiční poradce společnostiJan Sušánka, EFP.

Jan Sušánka, EFPje investiční poradce zabývající se honorovaným investičním poradenstvím, s odměnoupřevážně ze ziskupro poradenskou společnost/poradce.
Specializuje se na bonitní klientelu, která investuje jednotky až stovky milionů.

V dnešním podcastu  se dozvíte: Jestli nákladovost jednoho aktivního fondu, který si účtuje 1,45% p.a. + 10% ze zisku je adekvátní či je drahý. Jak se pozná přidaná hodnota fondu a portfolio manažera? Co je potřeba u aktivních fondů sledovat?

Pokud se vám dnešní téma líbilo, budeme rádi, když se přihlásíte k odběru či nám napíšete recenzi. Můžete nás také sledovat na YouTube kanáleJan Sušánka, EFP.

Také můžete navštívit naše webové stránkyhttps://jansusanka.cz/a poslechnout si další podcasty či dostávat informace ze světa investic či investičního poradenství.

Pokud uvažujete o investování svých volných prostředku či chcete sestavit investiční portfolio pro vytvoření a čerpání pasivního příjmu, domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma v sekci privátní zóny:https://jansusanka.cz/nezavazna-konzultace/.

Přihlášení do členské sekce zde:https://jansusanka.cz/investice/clenska-sekce/