Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu MushCast

Podcast MushCast

10 epizod

2 odběratelé

Udělejte si pohodlí, uvařte si kávu nebo čaj a nasávejte informace plnými doušky. Všichni máme týden plný hektických dnů, přes které občas zapomínáme vnímat dění kolem sebe, které nás může obohatit o znalosti.Zastavte se s námi a pojďte se zaposlouchat do příběhů a zkuš
Obrázek epizody Lucie Šolcová: "U pětidenních buněk vidíme pohlaví. Je důležité být v chovu transparentní. Krycí psi by měli pozvednout dané plemeno. Pouštíme slabé jedince do chovu. Kortizol ovlivňuje povahy. Přirozená selekce dělá silné psy."

Lucie Šolcová: "U pětidenních buněk vidíme pohlaví. Je důležité být v chovu transparentní. Krycí psi by měli pozvednout dané plemeno. Pouštíme slabé jedince do chovu. Kortizol ovlivňuje povahy. Přirozená selekce dělá silné psy."

12. 7. 2023

1 hod 44 min

Obrázek epizody Tomáš Jaša: “ Nemám rychlostní předpoklady. Bolí to, je to někdy o hubu. Chtěl jsem ovčáka. Je to o té souhře. Pořídil jsem si speciální vybavení."

Tomáš Jaša: “ Nemám rychlostní předpoklady. Bolí to, je to někdy o hubu. Chtěl jsem ovčáka. Je to o té souhře. Pořídil jsem si speciální vybavení."

25. 6. 2023

1 hod 15 min

Obrázek epizody Esterka Černá - Fyziotereapie už je dneska běžnou součástí psího sportovce. Lidi hodně na štěně chvátají. Pacienti u nás chodí do vany. Je strašně důležitá ortopedická kontrola

Esterka Černá - Fyziotereapie už je dneska běžnou součástí psího sportovce. Lidi hodně na štěně chvátají. Pacienti u nás chodí do vany. Je strašně důležitá ortopedická kontrola

31. 5. 2023

1 hod 16 min

Obrázek epizody Michal Ženíšek: Byl jsem nas*any na psy, ale chyba byla moje. Na trati vždycky zrychloval. Je to kontaktní sport. Byl jsem k fyzioterapii skeptickej. Vyzkoušel jsem si spousty psů, což bylo perfektní.

Michal Ženíšek: Byl jsem nas*any na psy, ale chyba byla moje. Na trati vždycky zrychloval. Je to kontaktní sport. Byl jsem k fyzioterapii skeptickej. Vyzkoušel jsem si spousty psů, což bylo perfektní.

17. 5. 2023

1 hod 11 min

Obrázek epizody Kristýna Uhlířová: Ne každý pes musí být nadšený z kontaktu se psama. Kavalety krademe od koní. Je třeba vylít stresový kyblík. Znám konejšivé signály svého psa? Řeč těla každého psa je jiná.

Kristýna Uhlířová: Ne každý pes musí být nadšený z kontaktu se psama. Kavalety krademe od koní. Je třeba vylít stresový kyblík. Znám konejšivé signály svého psa? Řeč těla každého psa je jiná.

3. 5. 2023

1 hod 15 min

Obrázek epizody Jaro Bánoci: Nikto nie je neporaziteľný!  Bol to pre mňa musherský orgazmus. Filtruj hejty, ​​je to o Tebe a Tvojich psoch.  Nikdy také škaredé bastardy mať nebudem.

Jaro Bánoci: Nikto nie je neporaziteľný! Bol to pre mňa musherský orgazmus. Filtruj hejty, ​​je to o Tebe a Tvojich psoch. Nikdy také škaredé bastardy mať nebudem.

26. 4. 2023

1 hod 18 min

Obrázek epizody Eliška Šuhaj: Pokud chci sportovce, fitko vám může dát konkurenční výhodu. Štěně se rodí s čistýma kyčlema. Nervová soustava si tvoří knihovnu povrchů. Spondylóza říká, já tě musím zpevnit.

Eliška Šuhaj: Pokud chci sportovce, fitko vám může dát konkurenční výhodu. Štěně se rodí s čistýma kyčlema. Nervová soustava si tvoří knihovnu povrchů. Spondylóza říká, já tě musím zpevnit.

19. 4. 2023

1 hod 22 min

Obrázek epizody Pája Pischek: Jsem úchyl, svým psům krmnou dávku vážím. Zastavit na půl minuty se vyplatilo. Kdybych věděl, že ztrácím tři sekundy, začal bych do toho bouchat. Sponzoři mi dávají hodně.

Pája Pischek: Jsem úchyl, svým psům krmnou dávku vážím. Zastavit na půl minuty se vyplatilo. Kdybych věděl, že ztrácím tři sekundy, začal bych do toho bouchat. Sponzoři mi dávají hodně.

5. 4. 2023

1 hod 18 min

Obrázek epizody Láďa Bartůněk: Smyk znamená, že už je průšvih. S jedničkou se to dá posunout ještě úplně jinam. O odpružené vidlici se nemá smysl bavit.

Láďa Bartůněk: Smyk znamená, že už je průšvih. S jedničkou se to dá posunout ještě úplně jinam. O odpružené vidlici se nemá smysl bavit.

22. 3. 2023

1 hod 13 min

Obrázek epizody Pavla Hrníčková: Kytky jsou pro ženský. Nejezdím rychlosti, nejsem zastáncem rychlých tréninků.

Pavla Hrníčková: Kytky jsou pro ženský. Nejezdím rychlosti, nejsem zastáncem rychlých tréninků.

8. 3. 2023

1 hod 9 min