Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Úzkost a knihy (ft. Martin Váša)

Mrzení

GoOut

Zábava

Úzkost a knihy (ft. Martin Váša)

Obrázek epizody Úzkost a knihy (ft. Martin Váša)

Poslechněte si podcast

16. 9. 2021

1 hod 6 min

V dalším díle Mrzení jsme měli tu čest přivítat jako hosta spisovatele Martina Vášu. Tématy naší zapálené diskuze (dnes mezi rozlámanou Kateřinou, vyrovnaným Martinem a nepříčetným kazatelem Járou) byly knihy, úzkosti a zoufalství. Dozvíte se, proč by se Martinovy knihy měly přibalovat ke Krvávemu poledníku, proč nejezdit do Maďarska, a především: jak se stát nesmrtelnými. Druhou část dílu a další obsah najdeš na našem HeroHero: herohero.co/mrzeni

Popis podcastu

Co člověk chodil světem, pronásledovalo ho mrzení. Najdeš ho v každém lidském počínání i osudu. Hovoříme o něm a smějeme se mu, protože nám nic jiného ani nezbývá. Jára Cerman, stand-up komik bez publika, a Kateřina Ondráčková, anxiety filled Braník holka z plakátu. A taky hluchej pes a hosté. Instagram: @mrzeni_podcast Mrzení vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každý lichý čtvrtek.