Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Mrzení

GoOut

Zábava

Terapie a sport (ft. Ivana Veselková)

Play

Poslechněte si podcast

22. 7. 2021

1 hod 31 min

Určitě existuje mnoho pouček o tom, proč je sport terapií sám o sobě. My jsme s Járou velcí sportovci, takže témátko nám přišlo vyloženě pod ruku. No a terapii jako takovou, tu potřebujeme všichni. A ten, kdo tvrdí, že ji nepotřebuje, ji potřebuje ze všeho nejvíc (Járo, díváme se na tebe). O tom, co spojuje tyto dvě zdánlivě nesouvisející věci, stejně jako například o yung Stalinovi a dalších hezkých tématech se života, se dnes bavíme s Ivanou Veselkovou z oblíbeného podcastu Buchty (Radio Wave).

Popis podcastu

Co člověk chodil světem, pronásledovalo ho mrzení. Najdeš ho v každém lidském počínání i osudu. Hovoříme o něm a smějeme se mu, protože nám nic jiného ani nezbývá. Jára Cerman, stand-up komik bez publika, a Kateřina Ondráčková, anxiety filled Braník holka z plakátu. A taky hluchej pes a hosté. Instagram: @mrzeni_podcast Mrzení vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každý lichý čtvrtek.